14 Kwiecień 2020

Praca Online do końca semestru – wytyczne

Autor: admin. Kategorie: Programowanie aplikacji mobilnych; Seminarium; Systemy uczące się .

Szanowni Państwo,

w związku z pełnym przejściem na pracę zdalną do końca semestru musimy przenieść się na Google ClassRoom. W miarę możliwości będę oczywiście starał się powielać ogłoszenia i na mojej stronie i na Google Classroom. Jednak ze względu na większą kontrolę nad stanem osób oraz terminami od tego momentu wszystkie informacje na Google Classroom będą wiążące (zwłaszcza przy wystawianiu ocen). Cały proces podzieliłem sobie na 3 etapy:
1. Po pierwsze, będę prosił wszystkie osoby o jak najszybsze dołączenie do poszczególnych klas. Kody do zajęć są następujące:
a) Systemy uczące się: b5l67pu
b) Programowanie aplikacji mobilnych: sptvi32
c) Projektowanie aplikacji mobilnych: t2ntfrx
d) Seminarka:vjgaamm

Zakładam, że wieść w grupach się rozniesie i pójdzie to w miarę sprawnie. W przypadku seminarek chodzi mi o wszystkie osoby: dzienne, zaoczne, magisterki, licencjaty.

2. Na Google Classroom wrzucę wszystkie materiały z wykładów i laborek. Dodatkowo ustalimy kilka spotkań na Skype, podczas których będziemy mogli pochylić się wspólnie nad wybraną partią materiału. Ponieważ nie mamy możliwości bezpośrednio kontaktu, to projekty (lub ich części w przypadku systemów uczących się) będą zdawali Państwo poprzez Skype. Nie tyczy się to ocen i projektów, które już zostały wpisane/oddane. Te oceny oczywiście zostają.

3. Po dwóch pierwszych etapach podam szczegółowe wytyczne co do realizacji projektów. Przykładowo, do dnia x będę chciał zobaczyć i omówić wybrany fragment projektu. To pozwoli mi też zorientować się, na ile potrzebują Państwo pomocy w konkretnej kwestii.

Po wdrożeniu tych trzech etapów pochylimy się nad warunkami i terminami egzaminów z poszczególnych przedmiotów. Jak zapewne Państwo wiedzą, dla wszystkich przedmiotów zaproponowane zostały alternatywne, spełniające wymogi sylabusów warunki zaliczenia. W naszym przypadku sprawa wygląda następująco:
1. Programowanie aplikacji mobilnych – rozmowa na wybrane zagadnienie dotyczące realizowanego projektu (zamiast testu zaliczeniowego).
2. Projektowanie aplikacji mobilnych – rozmowa na wybrane zagadnienie dotyczące realizowanego projektu.
3. Systemy uczące się – rozmowa na wybrany temat związany z systemami uczącymi się. Tutaj pojawią się najprawdopodobniej dwa pytania. Pierwsze związane będzie z samym projektem, drugie to odpowiedź na pytanie z listy zagadnień udostępnionych przed egzaminem na Google Classroom.

Niezależnie od powyższych wytycznych zachęcam do kontaktu ze mną:
- przez Skype: przemo3289,
- przez Messengera: https://m.me/przemyslaw.juszczuk
- przez WhatsApp: https://wa.me/48505854031
- przez Steam :D   : https://steamcommunity.com/profiles/76561197988275370/
Uprzedzając pytania: pomoc w wykonaniu questów w dowolnym RPG oczywiście nie liczy się jako alternatywna opcja zaliczenia.

No i jeszcze można jak w średniowieczu, tradycyjnie – mailem ;)
przemyslaw.juszczuk@ue.katowice.pl

Komentowanie zabronione.

->