28 Marzec 2020

Zajęcia zdalne

Autor: admin. Kategorie: Inne .

Szanowni Państwo,

w związku z bieżącą sytuacją i zajęciami w trybie zdalnym kilka ogłoszeń. Po pierwsze, jeżeli ktoś do mnie pisał w ostatnich dniach, a jeszcze nie otrzymał odpowiedzi – cierpliwości, mam skrzynkę dosłownie zawaloną wiadomościami i próbuję się jakoś odkopać. Będę odpisywał jak najszybciej. Co do konsultacji, to również przestawiamy się na tryb zdalny. Maila znacie. Co do innych kanałów komunikacji, to nie będę się bawił w żadne „jestem dostępny na skype w godzinach naszych zajęć”. Zasadniczo jestem przy kompie cały czas, także jakby ktoś coś, to mój skype: przemo3289

Jeżeli sprawa jest „grubsza”, to wcześniejszy mail z informacją i prośbą o kontakt na skype byłby super. Można też spontanicznie uderzać prosto na skype (najpierw chociaż jedno szybkie zdanie w stylu „uwaga, dzwonię”, żebym się psychicznie przygotował). Jakby ktoś koniecznie chciał też połączenie video, to mogę się nawet uczesać i zarzucić marynarkę ;)

W kwestii projektów (dotyczy wszystkich grup i przedmiotów) niestety musimy się przestawić na ten moment na oceny zdalne. To pociąga za sobą dwie kwestie: 1. Jak macie już cały projekt/jego część, to podsyłajcie – będę oceniał na bieżąco. 2. Nie będę się czepiał szczegółów dotyczących samych projektów – macie większy luz w przygotowaniu/wyborze tematu. To dotyczy zwłaszcza grupy z Systemów uczących się, także bez stresu.  Pkt. 2 nie dotyczy seminarek – tutaj dowalam się do wszystkiego, jak zwykle ;)

No i ostatnia kwestia – trzymamy się wersji, że egzaminy odbędą się normalnie, ale trzeba się przygotować na szereg różnych możliwości od testu online, do turnieju w Heroes of Might and Magic 3 włącznie.

Komentowanie zabronione.

->